- crm

Aké Sugar CRM služby sú súčasťou služby TechPeer?

Špecializujeme sa na Sugar CRM inštalácia, prispôsobenia a optimalizácie. Počas pandémie sme všetci videli, aké dôležité je pre podniky mať schopnosť škálovať svoje vzťahy so zákazníkmi. Centralizovať údaje tam, kde je to potrebné, a umožniť vášmu predaju a zákazníckej podpore, aby mali všetky informácie, ktoré potrebujú na pomoc klientom alebo potenciálnym klientom. Naša spoločnosť vám môže pomôcť s Sugar CRM implementáciou. Naši odborníci môžu byť rýchlo zmobilizovaní. Pozrieme sa na vašu existujúcu infraštruktúru vzťahov so zákazníkmi a budeme hľadať príležitosti na zlepšenie udržania zákazníkov, predaja a zákazníckej podpory.

Konsolidovaná história

Výkonný CRM, ako je Sugar CRM, by vám mal pomôcť konsolidovať históriu všetkých interakcií so zákazníkmi, a to na jednom mieste. Pomôže vám to zvýšiť retenciu zákazníkov a ich skúsenosti s vašou značkou.

Konsolidovaná história
staffing2_title

Na našich ľuďoch záleží

Prosperujúca firma potrebuje prosperujúcich zamestnancov. Pre nás v spoločnosti TechPeer je zdravie a pohoda našich zamestnancov dôležitá; naši zamestnanci nielenže prispievajú k rastu našej organizácie, ale zároveň využívajú svoje zručnosti, vedomosti a talent na dosiahnutie osobného naplnenia.

Potrebujete pomoc s Sugar CRM nastavením?

Najoptimálnejšie nastavenie nástrojov pre vašu firmu vám pomôže automatizovať a získať na produktivite. Spojte sa s nami.