- erp

Aké Odoo služby sú súčasťou služby TechPeer?

Špecializujeme sa na Odoo inštalácia, prispôsobenia a optimalizácie. Počas pandémie sme všetci videli, aké dôležité je pre podniky mať kapacitu na riadenie zásob, skladových zásob, výrobných procesov. Naša spoločnosť vám môže pomôcť s vašou Odoo webovou stránkou. Naši odborníci môžu byť rýchlo zmobilizovaní. Pozrieme sa na vašu existujúcu infraštruktúru ERP a budeme hľadať možnosti zvýšenia produktivity a v prípade potreby zavedieme automatizáciu.

Prevezmite kontrolu nad dodávateľským reťazcom

Výkonný systém ERP, ako je Odoo, vám pomôže lepšie riadiť procesy, dodávateľský reťazec, operácie, správy a financie, a to všetko na jednom mieste. Pomôže vám to zvýšiť ziskovosť a získať prehľad na vysokej úrovni o tom, ako sa využívajú zdroje vašej spoločnosti.

Prevezmite kontrolu nad dodávateľským reťazcom
staffing2_title

Na našich ľuďoch záleží

Prosperujúca firma potrebuje prosperujúcich zamestnancov. Pre nás v spoločnosti TechPeer je zdravie a pohoda našich zamestnancov dôležitá; naši zamestnanci nielenže prispievajú k rastu našej organizácie, ale zároveň využívajú svoje zručnosti, vedomosti a talent na dosiahnutie osobného naplnenia.

Potrebujete pomoc s Odoo nastavením?

Najoptimálnejšie nastavenie nástrojov pre vašu firmu vám pomôže automatizovať a získať na produktivite. Spojte sa s nami.